STAYCOOL

Záruka kvality

Produkty STAYCOOL vyrábí ve Spojeném Království firma Universal Toiletries Corporation Ltd, společnost s dlouhou tradicí výroby přípravků osobních toaletních potřeb se sídlem v Londýně.

Produkty STAYCOOL se vyrábí s akreditací ISO9001 (2008) & GMP, což zaručuje plnou dohledatelnost výrobní šarže, dodržení přísných výrobních kritérií, a plnou zákaznickou spokojenost.

Produkty STAYCOOL se vyrábí plně v souladu s nařízením Evropské Unie (EC1223/2009) o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na oznamovacím portálu pro kosmetické přípravky (CPNP) dle nařízení platného po celé EU od července 2013.

Produkty STAYCOOL jsou schváleny americkým úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA).

Nutriční profil a složení

Produkty STAYCOOL neobsahují cukr.

Produkty STAYCOOL neobsahují alkohol.

Produkty STAYCOOL obsahují Cetylpyridiniumchlorid (CPC), klinicky ověřenou antibakteriální látku, která okamžitě odstraňuje zápach a ničí bakterie, díky čemuž pomáhají udržovat ústní hygienu v jakékoliv situaci.

Dávka produktů STAYCOOL neobsahuje žádné kalorie.

Produkty STAYCOOL jsou vhodné pro vegetariány.

Produkty STAYCOOL jsou vhodné pro diabetiky.

Produkty STAYCOOL se vyrábí v šesti svěžích, skvěle chutnajících příchutích, které splní nároky lidí se širokou škálou chuťových preferencí.

Více informací o STAYCOOL

Další výhody

Produkty STAYCOOL jsou navrženy jako velmi elegantní, stylový a luxusní osvěžovač dechu. Abychom vyhověli dnešním zákazníkům toužícím po kvalitě, používáme tu nejkvalitnější recepturu v nejlepším balení.

Díky pumpičce s dvojitým dávkováním (bez aerosolů) a vysoce účinnému složení vám produkty STAYCOOL zaručí, že si můžete být jistí svým svěžím dechem již po jednom nebo dvou střicích kdykoliv po jídle, pití, či kouření.

Každý z produktů STAYCOOL vystačí na fantastických více než 130 střiků. Malé 20ml balení zaručuje, že ho můžete mít vždy na dosah ruky, ať už v kapse, kabelce, na stole nebo v přihrádce v autě.

Použití přípravků STAYCOOL je díky svým vícerým výhodám a současné funkci osvěžení dechu a udržování ústní hygieny mnohem lepší alternativou oproti žvýkání žvýkaček nebo použití mentolek. Žvýkání je často považováno za nepřitažlivé, neprofesionální, či nezdvořilé. Věděli jste také, že žvýkání povzbuzuje tvorbu kyseliny buňkami žaludeční stěny, jejíž nadměrné množství je zdravotním rizikem? Navíc se s produkty STAYCOOL už nikdy nebudete muset obtěžovat s použitými žvýkačkami a obaly od nich!

Osvěžovače dechu STAYCOOL jsou novou rozumnou alternativou! Objevte svoji oblíbenou příchuť už dnes!

STAYCOOL Promotional Videos